سئو با هوش مصنوعی: معرفی 8 ابزار رایگان برای نفوذ به قلب موتورهای جستجو

فهرست مطالب

آیا می‌دانستید که با استفاده از ابزارهای سئو با هوش مصنوعی چقدر در وقت، انرژی و هزینه‌هایتان صرفه‌جویی خواهید کرد؟

همه ما وقتی یک محتوا را در سایتمان انتشار می‌دهیم، آرزویمان این است که گوگل نیمچه نگاهی به آن بیندازد و لطفش را شامل حال محتوای ما کند! اگر محتوای ما به مذاق گوگل خوش بیاید، صدرنشین می‌شود و به صفحات اول جستجوی گوگل می‌رود. اما اگر محتوای ما به مذاق گوگل خوش نیاید، موتور جستجو آن را به عمق چاه، جایی که پشه هم در آن پر نمی‌زد، پرتاب می‌کند! یعنی صفحات انتهایی نتایج جستجو!

گوگل بر اساس اصول سئو تصمیم می‌گیرد که کدام محتوا را صدرنشین کند و کدام محتوا را به قهقرا ببرد. به همین خاطر است که خیلی از کسب‌وکارها برای تقویت سئوی سایتشان هزینه‌های آن‌چنانی می‌کنند و وقت بسیار می‌گذارند. اما در این مطلب می‌خواهیم یک راه میان‌بر را به شما معرفی کنیم تا با هزینه و زحمت کمتر، محتواهایتان را صدرنشینِ گوگل کنید!

با ما همراه باشید تا 8 مورد از بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو (رایگان) را به شما معرفی کنیم. (در انتهای مطلب نیز یک پیشنهاد ویژه برای شما خواهیم داشت.)

 

هوش مصنوعی همانند یک مهمان ناخوانده وارد زندگی ما شد، اما به بهترین همنشین ما تبدیل شد!  این همنشین، خود را در تاروپود روزمره ما جای داده است و همه جا حضورش را ابراز می‌کند. از راهنمای صوتی تلفن همراهمان گرفته تا استفاده از اپلیکیشن مسیریابی برای پیدا کردن راه‌ها و مسیرهای پرترافیک. در واقع هوش مصنوعی در حال دگرگون کردن زندگی ما و تمام صنایع است؛ بدیهی است که صنعت سئو و تولید محتوا هم در این میان بی‌بهره نمانده‌اند.

بیاید نگاهی به یک آمار جالب بیندازیم. یوتیوبر مشهور، مَت دیگیتی (Mat Diggiti) از کاربران پرسید که «آیا شما از ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو و تولید محتوایتان استفاده می‌کنید؟» نتیجه این آمارگیری بسیار جالب است! 68 درصد از کاربران پاسخ دادند «بله»؛ 19% از کاربران پاسخ دادند: «به زودی می‌خواهم استفاده از هوش مصنوعی در سئو را شروع کنم.» و فقط 13% از کاربران پاسخ «نه!» را به این رأی‌گیری دادند. فقط 13 درصد!

در آینده نزدیک، زمانی می‌رسد که در ایران هم همه افراد شروع به استفاده از هوش مصنوعی برای تقویت سئوی وبسایتشان می‌کنند. پیشنهاد ما به شما فقط این است: «رو آوردن به هوش مصنوعی را موکول به آن زمان که همه استفاده از آن را یاد گرفته‌اند، نکنید؛ همین حالا  از پیشتازان این میدان باشید تا بُرد کنید!»

در تیتر بعد همراه ما باشید تا ببینیم که قدم گذاشتن به دنیای سئو با هوش مصنوعی چه در‌های تازه‌ای به روی ما گشوده خواهد شد.